KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506002
nr 1550 6002
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Scotland mourns". Signerad, daterad -23. Olja på duk, 60x40 cm, oramad
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 20:07:59
Claire View
Läs mer om Claire View